İstanbul mutlu son masaj salonu

  • Tarih: 5 Temmuz 2016 17:49
  • Bitiş Süresi: This ad has expired

Detaylar

Selamlar  istanbul’un yeni  ve işin’de gayet tecrübe sahibi olan Masaj yapan serpil ben hepinize yürek dolusu sevgilerimi iletiyorum. Evlere geldiğim gibi sizlerin evlerinize’de masaj yapmaya geliyor ve size gerçek anlamda kaliteli bir masaj hizmeti sunuyorum

Sizlere kısaca kendimi tarif etmem gerekiyor ise Yaş: 23 Ten: Sarışın Boy: 1,79 Kilo: 60 da Gayet alımlı, hoş ve sihirli ve kendime özgü masaj sunumumla sağlıklı bir hal alacak günün yorgunluk ve stresinden tamamen kurtulacağınızın garantisini verebilirim.

günün vermiş oldugu Sinir ve kas sistemini gevşetmek, kan dolaşımını özellikle deri altı bölgelerinde hızlandırmak, böylece yenilenmeyi ve vücutta canlanmayı sağlamak amacıyla mekanik olarak yani elle yapılan sağaltıcı hareketlere masaj deniyor.

Aynı zamanda su ve elektrik ile de yapılabiliyor ama en yaygın şekilde dünyada el masajı biliniyor. Bir terapi şekli olarak kabul edilen masajı şimdi profesyonel bir anlayışla Masöz Serpil ile birlikte yaptırabilirsiniz.

Böylece yenilenen kas ve iskelet sisteminiz ertesi gün için yeniden hazır hale gelecek. Masöz Serpil aramanızı bekliyor, kendisine kolayca ulaşılabilir. Dilerseniz elle yapılan klasik masajın dışında aromaterapi de yaptırabilirsiniz. Böylece işin içine bitkisel yağlardan gelen enerji ve sağlık da katılmış olur.

Listing ID: 939577bc4f114f1f

Report problem

Processing your request, Please wait....

One Response to “İstanbul mutlu son masaj salonu”

  1. Evde 1 saatlik masaj yapma ücretini söylermisiniz?

Leave a Reply

DMCA