İSTANBUL YENİ MASAJ SALONU MALTEPE

  • Tarih: 3 Şubat 2017 16:09
  • Bitiş Süresi: This ad has expired

Detaylar

Abi Boynunu da Kütleteyim mi?

Gözleri kapalı oturmakta olan bir adam, hemen arka planda bir çift el bu adamın çenesini ve kafasını tutuyor ve ellerini ters taraflara çeviriyor. Hollywood filmlerinden bir sahne gibi dursa da ne yazık ki bu olayın sonu ölümle sonuçlanıyor ve Türkiye’de ki en trajikomik ölümler listesinde ilk sıralarda yer alıyor bu ölüm. Trajikomik çünkü bir berber sadece müşterisine masaj yapmak ve onu rahatlatmak isterken ölümüne sebep oluyor. Bu bize masajın aslında profesyonellere bırakılması gerektiğini gösteren acı bir tecrübe ne yazık ki. Evet, bugün için Türkiye’de masaj lüks bir tüketim olarak algılansa da; aslında düzenli aralıklarla uygulanması gereken koruyucu bir tıbbi tedavidir. Avcılar masaj salonu olarak, sizleri profesyonel masözlerle bekliyoruz. Üstelik sizlere yukarıda ki gibi acı dolu bir ölüm değil, mutlu son masaj vadediyoruz.

Masajın Genel Olarak Faydası

İlk faydası ve genellikle masajın tercih edilmesinin en temel sebeplerinden olan; fiziksel, fizyolojik ve biyokimyasal yorgunluktan arındırma. Avcılar masaj salonu bünyesinde yapılmakta olan birçok masaj türü bulunmaktadır ve tüm masaj çeşitlerimizin vücudunuzun yorgunluğunu aldığınıve yalnızca fiziksel değil ruhsal olarak da mutlu son masaj olacağına söz veriyoruz.

Bilenle Bilmeyen Hiçbir Olur mu?

İstanbul gibi hiç dinlenmeyen bir şehirde yaşamak, trafiğe takılmak, otobüslerde olmadık şekillere girmek, sürekli hareket halinde olmak, sürekli stres altında olmak demektir. Bu şekilde bir yaşam için, masaj lüks bir tüketim değildir. Kökeni üç bin yıl öncesine dayanan masaj, bunca yıl içinde belirli uzmanlıklara ayrılmış, çeşitlenmiş ve teknikler geliştirmiştir. Sizler için şehrin gürültüsünden sıyrılabileceğiniz, yorgunluğunuzu atabileceğiniz, kendinizi arındırabileceğiniz mutlu son masaj ile biten unutulmaz dakikalar geçirebileceğiniz Avcılar masaj salonu olarak hizmetinizdeyiz. Vücudun kan dolaşımını artırarak yenilenmenizi sağlamak, esnekliğinizi artırmak, kullandığımız kaliteli aromatik yağlarla cildinize bakım yapmak, kendinizi daha zinde hissetmenizi sağlamak, günlük yaşamın stresini unutturmak, bedensel ve ruhsal sıkıntılarınızdan kurtulmanızı sağlamak için Avcılar masaj salonu masözleri sizleri beklemektedir.

Unutmayın bir berber size sadece iyi bir saç sakal kesimi sunar, fazlasını değil. Masaj yapmak özellikle de mutlu son masaj profesyonel ellerin işidir.

Listing ID: 495589480ec98e7d

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

DMCA